Siirt Doğalgaz-Kombi-Kalorifer
Siirt Doğalgaz-Kombi-Kalorifer

Siirt Doğalgaz-Kombi-Kalorifer

 

   

 

Doğa Dostu Doğal Gaz


 
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin nüfusu da hızla artıyor. Enerji ihtiyacı da nüfus artışına paralel olarak artıyor. Çevresel sorunların önüne geçmek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için önem taşıyor.

 

Peki ama nasıl?

 

“Doğa dostu doğal gazın Türkiye genelinde yaklaşık %40 seviyesinde bir karbon salımı azaltımı avantajı var. Sadece 2016 yılında dağıtım bölgelerimizdeki 2.1 milyon abonemizin kömür yerine doğal gaz kullanmasıyla doğaya 5,5 milyon ton daha az karbon salımı gerçekleşti.”

 

 

 

Doğal Gaz Çevreye Zarar Vermez

 

 

Diğer yakıt türlerine göre daha temizdir; içerisinde kükürt ve organik kükürt bileşikleri yok denecek kadar azdır. Bu sebeple diğer yakıtlar gibi atmosferi kirletmez.

 

 

 

Doğal Gaz Temizdir

 

 

Yandığında ardında kül ve çöp bırakmaz. Petrol ürünleri ve kömürün aksine çevresel kirliliğe neden olmaz.

 


Doğal Gaz Verimlidir

 

 

Havayla çok iyi karıştığı için yanma verimi yüksektir. Isı geçişini kısa sürede yapabilen modern doğal gaz yakıcı cihazlar sayesinde, her türlü iklim koşulunda kolay ve hassas kontrol edilebilmesi sayesinde standart ısı üreterek konfor ve enerji tasarrufu sağlar.

 


Doğal Gaz Sağlıklıdır

 

 


Zehirsizdir ve insan sağlığına zarar vermez. İçerisinde kükürt, yanmamış gaz, is ve uçan kül parçacıkları barındırmaz.

 

Gündelik yaşamlarımızın son yıllarda en olmaz olmaz ürünleri arasında kombiler geliyor. Kombiler günümüzün çok yoğun çalışan insanının adeta kurtarıcısı gibi olan ürünler. Zira hem banyoda suyun ısınması, hem yemek yapılmasını hem de evin ısınma olayının gerçekleşmesini sağlayan multiple olan cihazlar. Ama kimi zaman bu ürünlerde de sorunlar yaşanabiliyor ve düzenli olarak bakım yaptırmak gerekiyor ki bu da doğal olarak insanların kombi tamir ve bakımı hizmeti almasını zorunlu kılıyor.

 


Kombi Tamir ve Bakım Hizmeti Alırken

 


Kombi tamir ve bakımı oldukça özen isteyen, ciddi bir bilgi birikimi gerektiren, belli başlı eğitimler almasını gerektiren bir durumdur. Firmamız işte tam da bu noktada alanında deneyimli uzman kadrosu ile son derece profesyonel bir hizmet vermektedir.

 

 

Petek temizleme işlemi kalorifer ve kombilerin daha verimli çalışması için yapılması gereken işlemlerden biridir. Bu nedenle her sene düzenli olarak yapılması gerekir. Petek temizleme işlemi petek içerisinde bulunan suyun temizlenmesi ve petek içerisinde biriken kirli suyun atılması için önemli işlemlerden biridir. 

 

 

Petek temizleme hizmeti ile petek içerisinde biriken havada dışarı atılır. Petek içerisinde oluşan hava peteğin dengesiz ısınmasına neden olur. Bu durum ısınma kapasitesinin minimum düzeye inmesine ve peteğin ısınmak için daha fazla enerji harcamasına neden olur. Daha fazla enerji harcanması faturaya da aynı oranda yansımaktadır. Petek temizliğini düzenli olarak yılda iki kez yaptıranlar daha az fatura ile karşı karşıya kalır. Ayrıca petek temizliğinin düzenli olarak yapılması peteklerde oluşacak arızaların önüne geçer ve daha uzun ömürlü kullanım kapasitesine sahip olur. Bu nedenle düzenli olarak petek temizleme işleminin yapılması gerekir. 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014